10 Aralık 2012 Pazartesi


www.butiknuran.com alışveriş sitesinde neler yapabilirsiniz.


Butiknuran sitesine üye olmadan gezebilir,modelleri ve fiyatlarını özgürce görebilirsiniz,

Beğendiğiniz ürünü hemen satın alabilirsiniz,kısa sürede elinizde olacaktır

Kafanıza takılan merak ettiğiniz sorularınızı mail yoluyla sorabilirsiniz,anında sorularınız cevaplanacaktır,karşılıklı konuşur gibi sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Sergilenen ürünü olduğu gibi satın alabilirsiniz,fakat üründe beğenmediğiniz bir yer varsa ,şurası da şöyle olsaydı dediğiniz hemen mail atıp soruyorsunuz, böyle olabilirmi diye,hemen cevap geliyor,büyük ihtimalle mümkündür denilecektir.

Yani mesela şöyle örnekleyelim; ürünün boyu 145 cm,ama sizin boyunuz normalden biraz uzun, 178cm,ürün size kısa duracaktır,tam bilekte olmayacaktır.Boyunuza uygun elbise piyasada da yoktur. Hemen bunu belirtip,benim boyum 178 cm ,şu ürünün(kodunu yazınız) boyu ,şu kadar olurmu diye mesaj atıyorsunuz,butiknuran.com ürünü istediğiniz gibi üretip gönderiyor.

Tabii değişiklikler için satın almadan önce iletişime geçilmesi gerekmektedir.
Bu değişiklikler size ve hayalinize kalmış,ne düşünüyorsanız ,nasıl istiyorsanız bir mesaj ile hayata geçirebilir,tasarımınızı üzerinizde taşıyabilirsiniz.

Butiknuran.com da fiyatlar çok caziptir. Sezon başı,sezon sonu bindirim ve indirimler yoktur.
Böyle cazip fiyatlar,çok farklı en moda ürünler ve tasarımlarınızı hayata geçirme imkanı hiç bir yerde yoktur. Butiknuran.com da özgürlük var.
Çok yakında kredi kartı ile alışveriş seçeneğimiz başlayacaktır.

Haydi özgür bir şekilde ne istiyorsanız onu satın alın,size sunulanı beğenmediyseniz ,istediğiniz şekilde olanı alın,bir mesajla istekleriniz gerçek olsun.

                                           Keyifli alışverişler,selamlar

www.butiknuran.com

0 yorum var, YORUM YAZMAK İÇİN TIKLA !:

Yorum Gönder

Yorum yapmak için ''Yorumlama biçimi'' nin sağ tarafından ''Adı/URL'' seçeneğini işaretleyip çıkan sayfada ''Adı'' kısmına isiminizi yazın ve ''URL'' kısmını boş bırakıp ''devam''a tıklayıp yorumunuzu yazınız.Teşekkür ederim :) Sipariş vermek için butiknuran@hotmail.com adresine mail atınız